no image

Zdobywcy Złotej Piłki 1956

Zdobywcy Złotej Piłki 1956

To dzięki nim zdobyłem tę nagrodę. To kolejny powód do ciężkiej pracy i motywacja do dalszych treningów – powiedział Mbappe Mbappe świetnie bawi się przy wręczaniu nagród. Tańczy Martinem Solveigiem, DJ-em, który jest odpowiedzialny za oprawę muzyczną A tak nastąpiło ogłoszenie zwycięzcy

Jestem dumny, że otrzymałem nominację. Wszystko jest możliwe, ale myślę, że Kylian Mbappe zasłużył na wygraną. Zobaczymy jaki będzie werdykt. Francuzi są na wygranej pozycji do zwycięstwa – ocenił Houssem Aouar, 20-letni piłkarz Lyonu Jedenaste miejsce przypadło sympatycznego N’golo Kante Do zaprezentowania pozostała tylko finałowa dziesiątka. To jednak nastąpi na oficjalnej gali, która rozpocznie się za o 21.

Oto lista nominowanych zawodniczek: Dokonania zawodników z 22. Oto sukcesy snajperów Królewskich Oto dokonania Kuna w ostatnim roku Trzynasty na liście znalazł się Luis Suarez Na razie wszystko się pokrywa

Neymar zajął tylko 12. miejsce w plebiscycie i nie pojawił się na gali rozdania nagród. W zamian za to prowadzi transmisję live ze swojej gry w Call of Duty Rozpoczęliśmy część oficjalną Kylian Mbappe zgarnia trofeum dla najlepszego młodego zawodnika! Dziękuję moim kolegom z drużyny, reprezentacji.

Dziesiątym najlepszym zawodnikiem minionego roku został Harry Kane, najlepszy strzelec mundialu! Lionel Messi piąty w klasyfikacji Złotej Piłki!

https://topcasinosonline.pl/